شهدا شرمنده ایم
جنگ ، جنگ اراده هاست ؛ جنگ عزم های راسخ . هر که عزمش بیشتر بود او برنده است . (امام خامنه ای)
قالب وبلاگ
پس از پخش برنامه تلویزیونی نود با حضور علی دایی انتقادهای زیادی به نوع برنامه نود صورت

نود

گرفت، بیشتر منتقدان معتقد بودند عادل فردوسی‌پور با در اختیار گذاشتن میکرفن برنامه‌ خود لطف بزرگی در رسیدن علی دایی به منافع شخصی‌اش کرد، این منتقدان حالا در میان دوستان عادل هم دیده می‌شوند، سایت گل دیروز مطلبی انتقادی از سیاست‌های جدید عادل فردوسی‌پور انتقاد کردند.


 

روزنامه جوان

پس از پخش برنامه تلویزیونی نود با حضور علی دایی انتقادهای زیادی به نوع برنامه نود صورت گرفت، بیشتر منتقدان معتقد بودند عادل فردوسی‌پور با در اختیار گذاشتن میکرفن برنامه‌ خود لطف بزرگی در رسیدن علی دایی به منافع شخصی‌اش کرد، این منتقدان حالا در میان دوستان عادل هم دیده می‌شوند، سایت گل دیروز مطلبی انتقادی از سیاست‌های جدید عادل فردوسی‌پور انتقاد کردند.

یکی از نویسندگان سایت گل که از حامیان عادل فردوسی‌پور هم به شمار می‌رود در این خصوص نوشته است: مخاطب این یادداشت ابدا علی دایی نیست. آن چه باعث نگارش این کلمات می شود دریغ و افسوسی است که از رویکرد جدید عادل فردوسی پور و برنامه نودش پدید آمده است. ما فردوسی پور را یکی از منتقدان شاخص فوتبال ایران می دانستیم اما فرصتی که او دیشب در میان حیرت همگان به علی دایی داد باعث نگرانی همه دوستداران و علاقمندان برنامه نود شده است.

نود

 

داستان شکایت علی دایی از فدراسیون فوتبال و آشوبی که به تازگی دوباره خبر اول ورزش ایران شده تازگی ندارد. دایی سالهاست که با تمام توان و قوا در زمین و کنار آن برای "چیزی" به شدت و بیش از همگان زحمت می کشد و کسی در این از جان مایه گذاشتن تردیدی ندارد.

روزنامه جوان
طبقه بندی: ورزش،
[ شنبه 30 مرداد 1389 ] [ 12:09 ب.ظ ] [ مقدم زاده ] [ نظرات ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

مهم نیست که چه بودی مهم نیست که چه می خواهی شوی
مهم این است که چه بمانی.
*********************
اكنون شهیدان مرده‌اند، و ما مرده‌ها زنده هستیم. شهیدان سخنشان را گفتند،
و ما كرها مخاطبشان هستیم، آنها كه گستاخی آن‌ را داشتند كه ـ وقتی نمی‌توانستند زنده بمانند ـ
مرگ را انتخاب كنند، رفتند، و ما بی‌شرمان ماندیم؛

صدها سال است كه مانده‌ایم. و جا دارد كه دنیا بر ما بخندد كه ما ـ مظاهر ذلت و زبونی ـ بر حسین(ع) و زینب(س) ـ مظاهر حیات و عزت ـ می‌گرییم، و این یك ستم دیگر تاریخ است كه ما زبونان، عزادار و سوگوار آن عزیزان باشیم.

هركسی اگر مسؤولیت پذیرفتن حق را انتخاب كرده است ،باید بداند كه در نبرد همیشه تاریخ و همیشه زمان و همه جای زمین ـ كه همه صحنه‌ها كربلاست، و همه ماهها محرم و همه روزها عاشورا ؛ باید انتخاب كنند: یا خون را، یا پیام را، یا حسین بودن یا زینب بودن را، یا آن‌چنان مردن را، یا این‌چنین ماندن را.
آنها كه رفتند، كاری حسینی كردند، و آنها كه ماندند، باید كاری زینبی كنند، وگرنه یزیدی‌اند!
نویسندگان
لینک های مفید
ابر برچسب ها
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب

.

.

دریافت همین آهنگ

جنبش اسلامی سایبری